Wirtualny spacer – gdzie może mieć zastosowanie?

Jedną z nowoczesnych i niewątpliwie bardzo ciekawych opcji oferowanych przez różnego rodzaju firmy jest wirtualny spacer. Jest to nagranie złożone z bardzo wielu ujęć panoramicznych, które tworzy pełen obraz jakiegoś miejsca. Na przykładzie flydron i podobnych firm można się dowiedzieć, że zastosowanie tego rodzaju usług jest bardzo szerokie.

Z wirtualnym spacerem można się spotkać na stronach internetowych wielu hoteli i obiektów rekreacyjnych. Dzięki nim właściciele i osoby zarządzające takimi miejscami mogą zachęcić przyszłych klientów do skorzystania z ich właśnie usług. Jak się okazuje, metoda ta jest bardzo skuteczna i faktycznie w wielu przypadkach przynosi oczekiwane korzyści.

Wirtualny spacer sprawdza się często w przypadku obiektów turystycznych, małych miejscowości lub ulic czy dzielnic w dużych miastach. Dla władz takich miejsc to okazja do promocji, natomiast dla osób spoza okolic jest to możliwość obejrzenia przynajmniej w wirtualnej rzeczywistości takich obiektów.

Zamówienie profesjonalnie wykonanego spaceru wirtualnego wiąże się oczywiście z pewnymi kosztami, które przede wszystkim zależą od ilości ujęć, jakie należy wykonać.

Wirtualny spacer – ilość ujęć (zdjęć panoramicznych) Przykładowa cena dla średniej wielkości miasta
8 zdjęć panoramicznych 1200 zł
10 zdjęć panoramicznych 1500 zł
12 zdjęć panoramicznych 1800 zł
15 zdjęć panoramicznych 2250 zł
18 zdjęć panoramicznych 2700 zł
22 zdjęć panoramicznych 3300 zł
25 zdjęć panoramicznych 3750 zł