Piwo rzemieślnicze – dobry pomysł na wypad ze znajomymi?

Kiedy wychodzimy ze znajomymi, odwiedzamy różnego rodzaju puby, kluby i inne miejsca. Czasem tak dla odmiany warto wybrać miejsce, gdzie dostaniemy tradycyjne piwo rzemieślnicze. Takie trunki produkowane są przez mniejsze browary, do których zalicza się trzechkumpli.pl i wiele innych.

Czasem warto wybrać miejsce, gdzie dostaniemy tradycyjne piwo rzemieślnicze. 555142199650_960_720(1)

Tradycyjne piwo rzemieślnicze.

Obecnie tradycyjne piwa rzemieślnicze trudno jest dostać w komercyjnych sklepach. Częściej można w nich dostać zwykłe, powszechnie znane piwa pochodzące z przemysłowych browarów. Na ciekawy wieczór ze znajomymi dobrym rozwiązaniem może być natomiast pub, w którym serwowane jest wysokiej jakości, czasem dość specyficzne piwo rzemieślnicze. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, takich miejsc możesz znaleźć co najmniej kilka.

Miasto

Pub, który serwuje piwo rzemieślnicze

Wrocław

Cafe Lamus

Heca

Stacja

Marynka Pivo i Apertivo

Kontynuacja

Zakład Usług Piwnych

Szynkarnia

DOJUTRA

4Hops

Targowa Craft&Beer

Jak zatem bardzo łatwo można zauważyć, w tak dużym mieście, jakim jest Wrocław, można znaleźć kilka pubów, w 555142199650_960_720(1)których można się napić dobrego, warzonego według tradycyjnej receptury piwa rzemieślniczego. To ciekawa odmiana dla tych komercyjnych trunków mniej więcej zbliżonych do siebie pod względem smaku, których tak wiele na sklepowych i marketowych półkach. Dobrym pomysłem na taki wspólny wieczór może być wycieczka po kilku pubach we Wrocławiu serwujących piwa z tradycyjnych, małych browarów. Można w ten sposób spróbować wielu ciekawych, czasami dosyć niesztampowych różnych rodzajów piwa.