Czy energylandia jest droga?

 

Pieniądze to bardzo ważny punkt planowania wszystkich wyjazdów. Jeżeli nie chcesz zostać niemile zaskoczony, to musisz znać budżet jakim dysponujesz zanim ruszysz w drogę. Jeżeli zamierzasz wybrać się do energylandii, albo po prostu spędzić urlop w jej okolicach, to oprócz ceny wejścia do parku musisz pamiętać o nocowaniu, jednym z miejsc położonych w pobliżu tego parku rozrywki ( link ), który dodatkowo jest świetnym punktem wypadowym do innych atrakcji turystycznych w okolicy.

 

Jak energylandia wypada na tle tych innych atrakcji pod względem ceny? Według mnie bardzo dobrze. Oczywiście wejście do tego parku rozrywki jest stosunkowo drogie, jednak weźmy pod uwagę:

 

  • Liczne zniżki.

 

  • Fakt, że bilet jest całodniowy – możesz korzystać ile chcesz z atrakcji w energylandii.

 

Oczywiście jeżeli zamierzasz się wybrać na cały dzień to weź ze sobą zapas picia i jedzenia, ponieważ różne przekąski na terenie parku są dosyć drogie.

 

Osobiście uważam, że ceny biletu do energylandii są bardzo atrakcyjne. Pamiętajmy, że jest to park rozrywki, którego bezpieczeństwo stoi na najwyższym możliwym poziomie, płacisz tutaj nie tylko za wygląd atrakcji, lecz również za swoje bezpieczeństwo.