A może Sylwester organizowany przez hotele?

Rzeszów zalicza się do miast, w których coraz więcej osób pragnie spędzić udanego Sylwestra w hotelach, a wszystko z powodu ich kompleksowej oferty. Jeżeli chcesz zobaczyć z czego składa się taka zabawa sylwestrowa, przejrzyj ofertę http://www.bluediamond-hotel.pl/pl/hotel-rzeszow jednego z najbardziej popularnych.

Korzystając z przygotowanego pakietu przez luksusowy hotel w Rzeszowie często w cenie dostajesz wyżywienie na cały pobyt, np. śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz nieograniczony dostęp do Strefy Relaksu, czyli do korzystania z takich udogodnień jak basen, jacuzzi, sauna, siłownia, centrum odnowy biologicznej i wszystkiego, co obecnie oferują hotele.

Rzeszów jest dużym miastem, w którym o północy ostatniego dnia w roku na pewno pojawi się wiele fajerwerków na niebie. A co otrzymasz decydując się na pakiety sylwestrowe oferowane przez hotele? Rzeszów, a w zasadzie hotele w tym mieście nie pozwolą się nudzić. Goście mogą wziąć udział w Balu Sylwestrowym, na którym będą serwowane dania, drinki i będzie świetna zabawa przy świetnej muzyce.

Oczywiście w ten dzień możliwy jest również wynajem jednego pokoju lub apartamentu w hotelu bez konieczności chodzenia na bal.

Oferta

Przy dwóch osobach

Nocleg z balem 600-700zł
Bal Sylwestrowy 200zł
Pokój dwuosobowy 250-400zł
Apartament dwuosobowy 500-700zł
Sauna, basen, siłownia, Spa, jacuzzi w cenie
Korzystanie z różnych masaży za dodatkową opłatą
Dostawka do pokoju, np. dla dziecka za dodatkową opłatą